joj relacie

Diváci televízie JOJ, majú hlavy v smútku. Obľúbené programy, na ktorých nové epizódy čakali počas celého leta, dostali na televíznej obrazovke stopku. Namiesto obľúbených formátov tak televízia odvysielala len reprízy, aj to sa jednalo o iné relácie z ich produkcie!

 

Keď si nedočkaví diváci sadli pred televízne obrazovky s vidinou nového dielu JOJ-kárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, zostali zaskočení. Televízia namiesto nových dielov kulinárskej relácie odvysielala reprízu súťaže Veľký balík. Fanúšikovia rodinnej súťaže vo varení sa pýtajú, čo sa s obľúbeným formátom stalo a kedy sa vráti do programu. Rovnaký osud postihol aj seriál Naši.

Aj keď by sa zdalo, že tieto relácie na obrazovkách skončili, našťastie dostali od produkcie len stopku. „Diváci o seriál Naši neprídu, plánujeme ho však vysielať v inom nasadení, ako bolo doteraz zvykom. O jeho zaradení do programovej štruktúry budeme však informovať,” uviedla pre portál hitky.sk Lucia Kulihová z TV JOJ.

Obľúbená kulinárska šou sa taktiež podľa slov kompetentných, objaví v programovej štruktúre už onedlho: “V nadchádzajúcom týždni upravujeme aj vysielanie premiérových častí šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Diváci si šou môžu pozrieť na JOJke o 16:30 a v repríze na PLUSke o 18:25,” informovala Lucia Kulihová.

Obľúbené televízne formáty, ktoré dostali od JOJ TV stopku

moja mama vari lepsie ako tvoja

nasi

Zdroj: hitky.sk Foto: Facebook