Posledný pár, ktorý spojila veda, odborníci a psychológovia si svadobnú cestu užil na Maldivách. Tereza a Milan si v raji užívali spoločné chvíle, fitness trénerovi ale stále vŕtalo v hlave, čo by sa dialo, ak by na jeho mieste predsalen skončil pôvodne vybratý ženích. 

Milan poznal Terezu len niekoľko dní, ihneď sa do nej zamiloval. Následne sa prihlásil do projektu Svadba na prvý pohľad a bol ochotný prejsť všetkými testami len preto, aby získal Terezu pre seba.

Všetko nakoniec dopadlo dobre, ich vzájomná zhoda bola vyššia ako s pôvodne vybratým Martinom. Po romantickom obrade a noci plnej vášne sa vybrali do skutočného raja, na Maldivy. A práve tam si diváci všimli jeden detail, vďaka ktorému sú presvedčení, že Tereza by mala vziať nohy na plecia a nechať sympatického bruneta na pokoji.

Milanove správanie rozdelilo divákov na dva tábory. Jedni si myslia, že jeho gesto je romantické a láska pravdivá a skutočná, druhí ho považujú za fanatika a chorobného žiarlivca, od ktorého by Terka mala dať ruky preč a utekať kade ľahšie.

,,Keby sme si boli sympatickí, páčil by sa mi a boli by sme na tak nádhernom mieste, možno by som sa aj zamilovala,“ odpovedala mu Tereza na otázku, aké by to bolo, ak by bol na jeho mieste Martin. Milan sa zatváril poriadne rozladene.

,,Mám z neho taký pocit, že keby ho odmietla, on bude ten typ chlapa, čo jej nedá pokoj, bude ju bombardovať, vyklopávať, škriabať na dvere,“ píšu diváci na sociálnych sieťach. ,,Keď sa bavili o tom, kto mal byť namiesto neho, pohľad ho prezradil,“ pridáva sa ďalšia. ,,Zničí ju žiarlivosťou, mala by od neho utekať,“ dodala. A aký máte z neho pocit vy?

Foto/Zdroj: Instgaram/ tvmarkizaofficial