Rozporuplné finále dvanástej série reality show Farma so sebou prinieslo množstvo otáznikov a ostré výmeny názorov, nielen na sociálnych sieťach. Väčšina divákov je presvedčená, že Xénia vyhrala neprávom a dávno pred začatím natáčania bola dosadená samotnou produkciou. 

Diváci si okrem poslednej disciplíny, v ktorej mal údajne vyhrať Heňo, všimli aj niekoľko sporných momentov, kvôli ktorým je viac ako zrejmé, že televízia Xénii značne nadržiavala.

Čo si diváci všimli?

  • Taktiež dopredu dohodnuté. Prečo sa vajcia neprerátali, ani očká na reťazi, ale zúbky na píle sa rátali 😄 alebo prečo neukázali divákom záber na misky, či mali naozaj hrach medzi kukuricou? 🤦🏻‍♀️
  • Niekto nebol sám v dueli ani raz a vyhrá farmu😂 Niekto bol v dueli sám 4x a neni ani vo finále 😂🤢🤢 Markíza môžem sa spýtať, prečo ste prečítali počet hlasov len Xénii? Prečo ste nepovedali, koľko hlasov má Lukáš a Heňo?😂
  • Od začiatku dokonca ju pretlačili dopredu, kde sú Farmy, kedy vyhrávali ľudia, ktorí sa tam aj nadreli príklad Paco, Mário atď. Toto mi príde len nasilu, nehovoriac o disciplínach na úrovni základnej školy, gymnastika, preberanie šošovice a ďalšie bludy. Nehnevajte sa, ale takto strácate divákov, keby ste to aspoň nerobili takto okato…
  • Hnoj. Poslednú disciplínu ste mali dať, kto najlepšie zatancuje rovno 🤣 Evelyn treba znova preškoliť, čo sa týka moderátorskej sféry a viac okatejšie sa to už asi nedalo spraviť, vy hlupáčikovia.
  • A výsledky sms hlasovania? Kde bol notár? Kto má veriť tým číslam, čo ona vyhlásila?? A prečo nepovedala, koľko hlasov dostal Lukáš a Heňo?
  • Evelyn povedala pri kvíze: ukážte odpovede a hneď na to si Xénia dopísala ešte číslo – podvádzala. Posledná disciplína – podľa pravidiel z duelu mali byt Lukáš aj Xénia diskvalifikovaní a Heno si to mal dokončiť. Rozstrely – zaujímavé, Lukáš povie 45 a ona automaticky 46… prečo pri rozstreloch nepísali odpovede na tabuľky?

Aký je váš názor?

Foto/Zdroj: Instagram/ farma.markiza, Facebook