Nečakaná smrť futbalistu Juraja Halenára († 35) šokovala nielen jeho rodinu, ale aj širokú verejnosť. Smútia za ním nielen jeho futbaloví kolegovia, ale aj osobnosti slovenského šoubiznisu. Pod jeho fotografiou sa dokonca strhla ostrá výmena názorov medzi Barborou Balúchovou a jednou neznámou ženou!

 

Barbora Balúchová sa kedysi preslávila v speváckej súťaži Superstar, no slávnejšou je najmä kvôli svojmu synovi, ktorého má s politikom, podnikateľom a multioteckom Borisom Kollárom. A práve kvôli jej synovi Jánovi Alexandrovi sa strhla výmena názorov. Barbora mala zjavne so synom a nebohým Jurajom Halenárom veľké plány. “Jurkoooo😢😢😢 kto teraz bude učiť môjho krpca ⚽ odpočívaj v pokoji,” napísala na Instagrame.

Tento komentár sa ale zjavne nepáčil jednej žene, ktorá hneď pridala uštipačnú poznámku: “To nemyslíte vážne 🙈 nemali ste radšej ani nič písať, hnusné sebecké 😳.” Barbora sa ale nenechala vyviesť z miery a komentujúcej nič nedarovala: “Prosím??? Ukľudnite sa!!! Nepoznáte ma a neviete ako to bolo myslené!!!! Že vás vôbec niečo také napadne je odporné!!! Hanbite sa!”

Zdroj/Foto: Instagram