Začiatok nového roka je vždy ideálnou príležitosťou na predsavzatia. Určite je aj vo vašom živote niečo, čo by ste chceli zmeniť k lepšiemu. S tými svojimi sa podelila aj moderátorka a redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá sa navyše odhodlala a rozbieha kariéru YouTuberky!

To, o čom mnohí len snívali, je dnes realitou. Veronika Cifrová Ostrihoňová patrí k obľúbeným tváram slovenského šoubiznisu najmä kvôli svojej prirodzenosti a príjemnému vystupovaniu. Na sociálnych sieťach je pomerne aktívna a vo svete YouTube sa už dlhší čas pohybuje so svojím manželom Sajfom, kde neraz pôsobí v jeho videách.

Veronika sa ale rozhodla ísť svojou vlastnou cestou a aj keď má zo začiatku obavy a vidieť, že je trochu nervózna, jej prvé video zožalo množstvo pozitívnych reakcií. Fanúšikovia sú nadšení, že sa konečne odhodlala točiť vlastné materiály. Nepôjde ale o klasické vlogy ako ste zvyknutí pri Sajfovi, ale o nazretie do jej života, ktorý je viac než zaujímavý.

“Sme v polovici januára. Preto je čas na predsavzatia. Dobre, možno trošku neskoro, ale predsa. Pozývam Vás teda takto oficiálne na YouTube kanál s názvom Very Veri. Tam sa dozviete tie moje. A časom aj oveľa viac. Snáď. Som ešte jútúbový zelenáč, ale kompenzujem to nadšením! Dajte vedieť, čo poviete. Bez strachu. Som totiž ako správna skautka – pripravená na všetko,” prezradila Veronika.

Už teraz sa tešíme na jej ďalšie počiny a určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že mladé známe YouTuberky sa môžu obávať vážnej konkurencie, pretože o Veronike budeme ešte rozhodne veľa počuť.

Veronika a jej prvé video

Zdroj/Foto/Video: YouTube/Very Veri, Instagram/veronikaostrihonova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.