Miloš “Meloun” Petrášek je v Českej republike niečo ako u nás Gábor Borároš – totálny miláčik publika, ktorý si všetkých získal ihneď a na prvý pohľad. Do pozornosti fanúšikov sa dostal najmä vďaka “kofliktu” s Pirátom Krištofičom po ich plánovanom, no neuskutočnenom zápase. 

 

Známy MMA fighter Miloš Petrášek zverejnil na svojom Instagrame dojímavý a veľmi pekný list od svojho malého fanúšika Aleša. Okamžite si vyslúžil množstvo srdiečok a pozitívnych komentárov, určite je to pre neho veľká pocta a zadosťučinenie.

8-ročný Aleš napísal svojmu veľkému hrdinovi, aby si z prehratého zápasu v O2 aréne nič nerobil, a že raz by chcel byť taký dobrý, ako on. No nie je to krásne? Samotného Miloša to dojalo natoľko, že sa s obsahom listu podelil aj s ostatnými fanúšikmi.

“Väčšinu času je človek v našom športe na svojej ceste sám a ani si neuvedomuje, že môže niekoho motivovať alebo určitým spôsobom ovplyvňovať. Ďakujem za každého človeka, ktorý fandí MMA a Alešovi s jeho ocinom dvojnásobne. Stále chcem byť tým najlepším zápasníkom, ale aj keď sa mi to nepodarí, možno zostanem len chalanom, čo bude motivovať ľudí prístupom ako v tréningu, tak aj v živote,” píše Meloun.

Celý Aleškov list 🙂

Foto/Zdroj: Instagram/milos_petrasek

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.