Vzťah Kiky a Rada sa v posledných dňoch otriasa v základoch. Podľa nemenovaného zdroja sa farmár z východu stretáva s inými babami a na Kiku údajne pomaly zabúda. Avšak, on tvrdí niečo iné? Ako to teda je? 

38-ročný fešák z východu je momentálne po krk vo vzťahových problémoch. Len pred pár mesiacmi nemal problém opustiť snúbenicu a začať si s neznámou kráskou zo Senca, ktorá sa mu počas reality show stala najväčšou oporou.

Podľa viacerých fanúšikov sme tento scenár mohli očakávať, nakoľko aj sám Dulin niekoľkokrát priznal, že má rád dámsku spoločnosť. Východniar sa však po krátkom romániku s Kikou vrátil späť do Popradu, pracovné povinnosti im nedovolili byť viac spolu.

Aj napriek obvineniam, že Rado dlhovlasú krásku zo západu podvádza, stále tvrdil, že nemá iné známosti, že sláve nepodľahol a že v podstate nikam nechodí. Do redakcie magazínu hitky.sk sa ozval čitateľ s príspevkom, ktorý ale všetko popiera. V spoločnosti neznámej brunetky si užíva najprv tatranský vzduch, neskôr zábavu na miestnej diskotéke. Nuž, ako vysvetlí toto?

Video s neznámou babou si pozriete >>>TU<<<

Zdroj: hitky.sk | Foto: Instagram