Spomínate si ešte na detektívnu hádanku, v ktorej ste mali za úlohu odhaliť muža, ktorý uniesol dieťa? V tomto prípade pôjde o rovnaký princíp, no všetky tri ženy vám poskytnú svoju verziu príbehu, na základe ktorého budete musieť uhádnuť, ktorá klame a je kriminálničkou. Správne riešenie nájdete na konci článku!

 

Jedného dňa policajt vtrhol do opusteného domu na okraji lesa. V tomto dome sa nachádzali obete únosu a hlavou tohto organizovaného zločinu bola žena. Keď policajt vošiel do domu, uvidel tam tri ženy zamknuté v izbe, všetky tri boli Ázijčanky. Všetky z nich tvrdili, že sa stali obeťami únosu. Ale keďže vedúcou je žena, predpokladal, že sa bude tváriť ako obeť, aby sa dostala na slobodu. Každá z nich povedala policajtovi svoju verziu príbehu.

  1. Volám sa Azumi. Som tu zamknutá už 1 mesiac. Uniesli ma, keď som bola na ceste z práce.

  2. Ja som Niyati. Som tu zamknutá už 2 mesiace. Plánujú ma predať do inej krajiny.

  3. Moje meno je Yon. Som tu už 3 mesiace. Som veľmi rada, že ste prišli a konečne ma odtiaľto dostanete preč.

Na základe týchto výpovedí policajt odhalil klamárku a zatkol ju. Dokážete odhaliť, ktorá z nich klame a nie je obeťou únosu, ale kriminálničkou?

Správnu odpoveď nájdete na druhej strane.

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

1
2
Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.