Moderátorsky manželský pár Adela a Viktor Vinczeoví sú známi svojim zmyslom pre humor. Aj keď najlepšia moderátorka na Slovensku nemá blízko k sociálnym sieťam, donedávna nemala ani účet na Instagrame, o jej manželovi sa to povedať nedá.

Na sociálnej sieti ešte pred necelým rokom mali jeho fanúšikovia možnosť pýtať sa na akékoľvek otázky, ktoré ich zaujímali. Jedna z nich bola, čo najradšej s Adelou robí a Viktor odpovedal krátkym videom. Zachytávalo ho v momente, ako ho Adela potľapkáva bosými chodidlami po tvári a pchá mu prsty do úst a očí a on pritom vysvetľuje nevinný príbeh.

Zverejnené video sa niekomu tak veľmi zapáčilo, že ho zavesil aj na známu stránku pre dospelých. Vložili ho s upozornením, že je vhodné len pre divákov nad osemnásť rokov, pravdepodobne chcel potešiť najmä milovníkov fetišu, ktorí magicky uctievajú ženské nohy. „Domáce po-no“ zverejnil pod podareným slovensko-anglickým skomoleným názvom Slovak celebrita in acion. Našincov však mohol zaraziť drobný detail – aktéri scénky vystupujú pod logom „amateurs“, čiže ochotníci, ktorí filmujú len pre potešenie.

Ako zareagoval na objavenie videa a s ním spojený úspech v zahraničí Viktor? „Veľmi sa teším, že slovenská tvorba zabodovala aj na medzinárodnej úrovni. Mojej manželke bude určite lichotiť, že neškodné video takto zarezonovalo aj v nejakom evidentne paralelnom vesmíre. Máme aj videá so psom, smeťami či s kompostom. Azda sa podobný úspech podarí aj im,“ zasmial sa pre PLUS 7 DNÍ Viktor Vincze.

Na medzinárodnej stránke zverejnili TOTO video:

Zdroj: PLUS 7 DNÍ | Foto/Video: Instagram/viktorvincze