Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková si zaspomínala na najkrajšie obdobie života – detstvo. Človek vtedy nemusí nič riešiť, len si užíva bezstarostné dni plné zábavy s kamarátmi. Ako v tom čase vyzerala Domča?

 

Už v máji tohto roku Dominika oslávi svoje okrúhle 30. narodeniny a je teda len otázkou času, kedy zavesí športovú kariéru na klinec a založí si s manželom vlastnú rodinu. Tenis ale ostane navždy súčasťou jej života, keďže vlastní akadémiu športu, kde sa dokonca môžete prihlásiť na tréning s ňou samotnou.

Dominika je na sociálnych sieťach stále aktívna a naposledy potešila všetkých fanúšikov, keď zverejnila fotku zo svojho detstva. Ako sama napísala, ide o snímku spred 25 rokov a už vtedy 4 či 5-ročná slečna vynikala v móde, kedy si na seba obliekla šortky a crop top, čo jej ostalo až dodnes a patrí to k jej najobľúbenejšiemu outfitu.

Dominika Cibulková ako ju všetci poznáme

Domča Cibulková ako malá slečna

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.