farma

Zdá sa, že mladý farmár Dominik Porubský (20), si to na Farme naozaj užíva. Práca mladíkovi ide od ruky a naštartoval sa tu aj jeho intímny život. Na televíznom statku prišiel o panictvo a teraz mal mať v posteli ďalšiu spolusúťažiacu. Michaela Štefániková, ktorá ho zasvetila do tajov rozkoše zúri!

 

Dominik Porubský len prednedávnom čelil na televíznom statku ozaj nepríjemnje správe. Michaela, s ktorou prišiel o panictvo mu oznámila, že s ním čaká dieťa. Mladík sa dostal na pokraj nervového zrútenia a túto možnosť rázne odmietal. Michaela sa však tiež nesprávala ako vzorná budúca matka a tak sa zdá, že si celú kauzu pravdepodobne len vymyslela.

Porubského však incident s tehotenstvom neodradil od nadbiehania ostatným farmárkam. Dominikovi padla do oka blondínka Daniela Urbanová (23), s ktorou mal stráviť spoločnú noc. Zvedavý Milan sa Dominika hneď na rovinu opýtal, čo sa v tú noc dialo: Po*ebal si ju? Alebo nie?“. “Koho? Dadu?“, spýtal sa Dominik a potom len kývol hlavou, že k aktu nedošlo.

Zdá sa však, že Michaele statný mladík nie je tak celkom ľahostajný. Nechala sa počuť, že keď by sa mal Dominik v pláne prísť ospravedlňovať, má u nej dvere zatvorené. „Pred očami má len vag*nu,“ povedala o svojom bývalom milencovi nasrdená Miša. Dada naopak tvrdí, že pomer s Dominikom mala. „To ona povedala, že áno. Že preto sa bola sprchovať, potom si bola po čisté nohavičky a že potom ste išli spolu preč,“ vyzradil farmár Milan neskúsenému kamarátovi.

dominik dada
Dominik si mal užiť s mladou farmárkou Dadou.
Michaela tvrdí, že s Porubským čaká dieťa.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook