Úsmevy, kvety, šťastné chvíle s dieťatkom… Tieto veci v poslednom čase vystriedali na Instagrame Dominiky Cibulkovej kedysi prevažujúce selfie vo výťahu či zábery so psíkmi. No ako už vieme, sociálne siete sú len veľmi premyslenou (dez)ilúziou reality, a tak sa aj bývalá tenistka rozhodla ukázať kúsok skutočného života. Priznala, že nie všetko je tak, ako to môže vyzerať!

Bábätká sú čisté duše. Ešte nemajú vštepené vzorce správania dospelých, a tak sa nehanbia byť sebecké a plačom si pýtať, po čom zatúžia – či už sú to základné životné potreby alebo “rozmary” ako pozornosť, poľutovanie či zaujímavá vec takmer na dosah ruky. Svoje o tom vie už aj novopečená mamina Dominika Cibulková, ktorá priznáva, že život s malým synčekom nebýva vždy jednoduchý.

Jakubko Navara je síce vraj úplný anjelik, no rovnako ako iné deti sa vie pri nespokojnosti postarať o poriadny cirkus. Bývalá tenistka to pekne demonštrovala na dvoch fotografiách.

“Instagram verzus realita. Na prvom obrázku pózujeme pri kočiariku, prechádzame a život je takýýýý krásny, lebo malý sladký Jakubko spinká ako anjelik a správa sa ako slušné bábätko. A potom prichádza obrázok číslo 2, kde nás realita udrela plnou silou,” smeje sa Cibulková. “Na tom Jakub vreští a jeduje sa ako malý čert, takže ho musím vybrať z kočiara a netuším pritom, čo mám chytiť ako prvé. To je skutočný život. Nenechajte sa oklamať Instagramom, priatelia!”

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova