Je jej to jedno, bude si robiť, čo sa jej zapáči a nech si každý hovorí, čo chce. Toto Dominika Mirgová opakuje tak často, až tomu už prestávajú veriť aj jej vlastní fanúšikovia. Keď však spolu s Tinou nahrala pieseň s názvom Noačo?!, ktorá mala byť drsným odkazom pre všetkých hejterov, odpoveď vo forme ďalšieho výsmechu určite nečakala.

„Ježíííš! Áno, už všetci vieme, ako máš strašne všetko a všetkých na háku. Ďakujeme, že si nám opäť osviežila pamäť! Môžeš sa pohnúť ďalej,“ zareagovala na pieseň istá Slovenka. X-tá pesnička o tom, ako ťa všetci súdia a chcú ti zle. ‚No a čo‘, ale stále riešiš,“ súhlasil s ňou ďalší komentujúci.

Myslím, že ťa to dosť štve, keď dávaš o tom pesničky. Inak by si na to kašľala, kto ťa súdi a má v hube… Dosť si sa zmenila a už mi prídeš ako taká vyumelkovaná panička. Nič v zlom, ale je to tak. Stará Dominika bola lepšia,“ nešetrila speváčku ďalšia, dnes už zrejme bývalá, fanynka.

Piesni, ktorá si za týždeň získala viac ako štvrť milióna vzhliadnutí, tiež ľudia vyčítajú nedostatok kreativity a nápadu. „Veľmi si sa na texte nepotrápila. Jedno a to isté dookola,“ kritizovali ďalší, ktorí poukazovali na to, že Dominika prakticky postavila pieseň na troch či štyroch vetách.

Ak sa teda speváčka snažila týmto dielkom dosiahnuť, aby jej neprajníci dali pokoj a prestali sa smiať z jej tvorby a verejnej prezentácie, zdá sa, že docielila presný opak.

Pieseň si môžete vypočuť vo videu priloženom na konci článku.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: YouTube/DMirgovaLIVE | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, YouTube/DMirgovaLIVE