Keď začiatkom januára Dominika Mirgová zverejnila ďalší song o tom, že jej na hejteroch nezáleží a nijak sa jej nedotýka, čo o nej hovoria, celkom sa to obrátilo proti nej. Fakt, že nenávistné komentáre sú speváčkinou večnou témou, je podľa fanúšikov skôr dôkazom, že ich nedokáže dostať z mysle.

V piesňach a príspevkoch na sociálnych sieťach však Mirgová tvrdí presný opak. Jeden zo súdka „je mi to jedno“ opäť zverejnila aj pred pár dňami.

„Od januára som si povedala, že selektujem zlú energiu a ľudí, ktorí mi v živote neprinášali žiadnu radosť, úsmev… Nečítam hejty a neberiem si k srdcu názory druhých, len od tých, na ktorých mi naozaj záleží,“ vyjadrila sa Mirgová.

Speváčka dodala, že nech je tento rok akýkoľvek, ona sama sa bude snažiť tešiť z každej maličkosti a neriešiť budúcnosť: Som unavená zo sľubov, že raz bude všetko ok. Už je mi jedno, ako bude. ‚Tu a teraz si budujme raj, v ňom každé ráno by za to stálo.‘ Pre mňa je dôležitý prítomný okamih.“ 

Pod Dominikiným príspevkom sa to len tak hemží srdiečkami, emotikonovými potleskmi a komplimentmi. Zdá sa, že ak tam aj boli nejaké tie hejty, ktosi ich už stihol zmazať – a možno dokonca bez toho, aby si ich prečítal.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial