Ťažká doba tvrdo skúša charakter ľudí a opatrenia sa stali dôvodom, prečo sa medziľudské vzťahy v dobe pandémie len a len zhoršujú. Nie každý ich totiž dodržiava, práve naopak. Čoraz viac Slovákov kašle na nariadenia a žije, akoby sa nič nedialo.

To je aj prípad športovcov zo Šamorína, ktorí sa rozhodli nedať si vziať obľúbené tréningy. Vo veľkom ich organizovali v miestnej hokejovej hale, kde sa stretávali bez rúšok. To však zrejme netušili, že majú za susedku bývalú superstaristku a istú dobu nádejnú hovorkyňu premiéra Matoviča Dominiku Jureňa, za slobodna Starú, ktorú ich správanie poriadne škrelo.

Neznáša dvojitý meter, preto volala políciu

Speváčka a čerstvo vydatá pani najskôr váhala so zverejnením týchto informácií, no vec už vraj prekročila hranicu únosnosti. Situáciu s fungujúcou hokejovou halou, na ktorú sa musela pozerať denne, porovnala so salónom jej matky, ktorý bol v čase incidentu (približne pred mesiacom a pol) už dva mesiace zatvorený.

„Ale pravidlá predsa neplatia pre všetkých rovnako, však?,“ pýta sa znechutená speváčka. Preto sa rozhodla. „Po dvoch týždňoch, čo bolo parkovisko denne plné, som zavolala na políciu, či majú nejakú výnimku, lebo kým v TV vyzývajú ľudí k zodpovednosti, títo ľudia si tu veselo fungujú akoby sa nechumelilo.“ 

Jureňa si myslela, že telefonátom je situácia vyriešená, tam to však malo len začať. „Keďže som sa opovážila ozvať sa, začali sa diať divné veci,“ prezradila s tým, že s právnikmi bude riešiť aj to, ako je možné, že sa športovci dozvedeli, kto na políciu volal.

„Prívod elektriky do nášho bytu bol preseknutý. Naše auto je zázračnou náhodou celé v oprave. O výhražných správach, po ktorých nám musela polícia strážiť majetok, ani nehovorím. Tiež som sa dnes dozvedla, že sa mám báť chodiť po Šamoríne, lebo dostanem na hubu,“ začala opisovať peklo Jureňa. Najhoršie však prišlo, keď sa pomstychtiví ľudia rozhodli do celého sporu zatiahnuť aj speváčkinu rodinu, ktorú osočujú po celom meste. Preto sa aj rozhodla konať.

„V našej krajine sa neoplatí byť slušným občanom…“

Speváčke z toho vyplynulo jedno – kto sa snaží byť poctivý, doplatí na to. „Už 3 mesiace sedíme na pr*eli a uchádzajú nám naše najlepšie mesiace! Obetovala som vlastnú svadbu, aby som dodržiavala všetky opatrenia!,“ rozčúlila sa Jureňa v kapitálkach a s množstvom výkričníkov.

„Arogancia a hnusná ľudská zloba nemajú hraníc. Zas a znova som sa musela poučiť, že všetci sme si rovní, ale niektorí sme si rovnejší,“ dodala speváčka. Sama vraj nepraje nikomu nič zlé – akurát tým, pre ktorých koronavírus „neexistuje“, želá, aby sa s ním osobne stretli.

Celý speváčkin status si môžete prečítať v priložených obrázkoch:

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Topky.sk, Facebook/Dominika Jurena | Foto: Facebook/Dominika Jurena, Instagram/dstaraofficial