Minister obrany Jaroslav Naď sa už nedokáže ďalej prizerať na odporné komentáre adresované jeho rodine. Za vyhrážanie sa vraždou jeho i celej rodiny podal až sedem trestných oznámení!

„Stačilo! To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej osobe, to beriem. Aj to, že tie útoky sú veľakrát vyslovene vulgárne a odporné. Ale to, že sa kadejaký, s prepáčením ľudský odpad, vyhráža vraždou nielen mňa, ale dokonca aj mojich detí, tak to trpieť nebudem,“ napísal rozzúrene na svojej sociálnej sieti predstaviteľ vlády s tým, že na dotyčné osoby podal 7 trestných oznámení za nebezpečné vyhrážanie.

Šéf rezortu obrany vo svojom vyjadrení napísal, že takisto prijal opatrenia na ochranu jeho rodiny ako aj to, že v podávaní trestných oznámení plánuje pokračovať. „Nedopustím, aby si niekto vybíjal svoj primitivizmus na mojich deťoch. Rovnako upozorňujem, že napriek tomu, že viacerí podozriví teraz vyplakávajú, že oni to tak nemysleli, budem trvať na svojom. A pripomínam, že keďže je vyhlásený núdzový stav, tresty sú vysoké,“ zdôraznil minister Jaroslav Naď.

Zdroj: Facebook/JaroNadPublic