Krásna slovenská modelka Andrea Verešová (40) priznala, že bola oslovená televíziou JOJ na účinkovanie v novej šou Zlatá maska. Ponúkli jej luxusný honorár, no ona ponuku bez váhania odmietla. Vieme prečo!

Bývalá Miss Slovensko Andrea Verešová pózovať za objektívom fotoaparátu či kamery jednoducho vie. Darí sa jej pracovne doma i v zahraničí a zdá sa, že je dokonalá, nehovoriac o jej postave. Nuž, krásna Andrea prezradila jej slabú stránku, ktorou je spev. Práve ten bol rozhodujúcim prvkom pri odmietnutí lákavej ponuky v jojkárskej šou.

„Samozrejme, najskôr ma oslovili, aby som bola jednou z masiek. Zľakla som sa, pretože sa necítim na speváčku ani na také výkony, aké podávali masky. Povedala som, že ako porotkyňa si to rada vyskúšam, to by ma bavilo,“ uviedla modelka, ktorá sa nechcela pred celým Slovenskom i Českom strápniť.

„Odhodlala sa zasadnúť iba medzi celebritných detektívov Michala Hudáka (51), Jakuba Prachařa (37), Libora Boučka (39) a herečku Jiřinu Bohdalovú (89). V šou sa však objaví len raz,“ prezradila pre portál Plus 7 dní. Podľa ich zdroja zo zákulisia šou si za porotcovskú rolu prilepšila o zhruba 2 500 eur.

„Nerobím si veľké méty ani vízie, ale v živote som si už splnila asi všetko. Snažím sa byť nenáročná a naozaj s vďačnosťou beriem to, čo som mala možnosť už získať, čo mi osud nadelil. Vždy to môže byť aj horšie, aj lepšie, samozrejme, budem sa tešiť na všetko nové, čo príde. Hovorí sa, že človek sa stále učí niečo nové, a ktovie, kam ma osud ešte zaveje,“ dodala Andrea Verešová.

Zdroj: www.plus7dni.pluska.sk Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, zlatamaskaczsk