Na televíznej Farme sa blíži k druhému duelu, čo znamená, že jeden zo súťažiacich nadobro príde o možnosť vyhrať 75 000 eur. Napätá atmosféra a horúčavy sa podpísali aj na zdraví jednej z farmárok, ktorá sa bezvládne zložila k zemi a musela k nej byť privolaný zdravotník. Neprajní spolusúťažiaci tvrdia, že ide len o taktiku a číre simulovanie!

 

O tom, že účinkovanie na televíznom statku je pekná fuška, sa mnohí farmári už presvedčili na vlastnej koži. Okrem tvrdej práce ich zmáhajú aj neustále intrigy a ohováranie a to najmä pred duelom. Tentokrát sa blíži k druhému vyraďovaniu, pričom prvou duelantkou sa stala blondínka Karin Dvořáková, na Farme prezývaná aj Barbie. Śpekuluje sa, že do duela si vyberie Twiinsky, ktoré schytali už na Farme aj nelichotivé poznámky na svoje guľaté pozadia.

Výber druhého duelanta je na spadnutie, no nik z farmárov sa v súťažnej stodole ocitnúť nechce. Preto súťažiaci taktizujú, ako sa z ohrozenia vymaniť. Stres a horúčavy doľahli aj na súťažiacu Moniku Siposovú, ktorá pravdepodobne z vyčerpania omdlela rovno pred kamerami. Farmársky kolegovia však tridsaťsedemročnej mamičke kolabs neveria a tvrdia, že ide len o prešpekulovanú taktiku, ako sa nedostať do ohrozenia pri výbere druhého duelanta.

Dráma na Farme

Farmárka Monika Siposova

monika siposova farma

 Zdroj: markiza.sk Video: streamable Foto: Facebook