meghan + kráľovná

Internetom momentálne koluje fotografia zachytávajúca kráľovnú Alžbetu II s austrálskym diplomatom Georgom Brandisom. Ich nedávne stretnutie však nebolo to, čo Anglickom otriaslo najviac. Malý detail na kráľovninom stolíku potešil azda všetkých fanúšikov Harryho a Meghan!

 

Stať sa členom kráľovskej rodiny je poriadne ťažká úloha – prísne kritéria, povinnosti, protokol… Nedávno sme sa mohli dočítať o tom, ako má kráľovná v zuboch Kate Middleton, vojvodkyňu z Cambridgu a Williamovu manželku. Mnohých však zaujíma, ako je na tom Harryho nevesta – Meghan. Zdieľajú s Kate spoločný osud? Odpoveďou na ich zvedavosť by mohla byť táto fotografia:

kráľovná alžbeta ii

Spoznávate ich? Na stolíku Jej veličenstva je postavená fotografia mladomaželov Harryho a Meghan! Angličania jasujú – zdá sa, že aj napriek neurodzeným koreňom a minulosti herečky si táto Američanka našla cestu do kráľovninho srdca.

Čo si o tom všetkom asi tak myslí úbohá Kate? Čím sa tak previnila? V čom je Meghan lepšou pra-nevestou? Toto by vám vedela zodpovedať asi len samotná kráľovná.

Zdroj/Foto: Instagram