Nela Slováková v týchto dňoch poriadne dopláca na dve veci: Nevydarený biznis s rúškami a fakt, že si svojím správaním počas života narobila veľké množstvo nepriateľov. Tí sa proti nej najnovšie spojili a vytvorili stránku, ktorá na ňu zbiera negatívne „recenzie“. A že sa toho zrazu nakopilo viac než dosť!

Podnikateľka Nela Slováková sa v týchto dňoch sotva stíha starať o svoj mimoriadne populárny Instagram – podľa svojich slov totiž funguje 24/7, aby splnila všetky sľuby zákazníkom (neskoro, ale predsa) a zároveň sa viac či menej úspešne snaží vyvracať očierňujúce reči na jej osobu, ktoré najnovšie zašli poriadne ďaleko. Na internete sa totiž objavila konverzácia, ktorá obviňuje Nelu z kupovania drog výmenou za orálny s*x!

Bývalá účastníčka a napokon aj víťazka Hotela Paradise nebola veľmi populárna už v dobe, keď začala predávať plavky – recenzie totiž tvrdili, že ide o lacné kúsky z Číny, ktorých cenu niekoľkonásobne nadhodnotila – verí jej však čím ďalej, tým menej ľudí.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Internetovej vojne, ktorú proti sebe rozpútala prostredníctvom sklamaných zákazníkov, rozhodne nepomôžu ani vyjadrenia jej bývalého priateľa Martina Baláža, ktorý po boku hviezdičky strávil tri roky života.

Martin Baláž

Ako to teda bolo? Podľa jej Instagramu, na ktorom mala v tej dobe len „mizerných“ 25-tisíc fanúšikov, šlo medzi Slovákovou a Balážom o lásku storočia. Tak to totiž podnikateľka prezentovala. V dobe, keď začal mať Baláž finančné problémy, ho však bez mihnutia opustila, čo zanechalo mladíkovi poriadne trpkú pachuť v ústach.

Nela Slováková a Martin Baláž v čase, keď ešte tvorili pár.

„Prvý rok som jej pomáhal. Posielal som jej nejaké vreckové každý mesiac a platil som všetko ja,“ ozrejmuje Baláž ako vyzerali ich spoločné začiatky, počas ktorých nemala Nela žiaden príjem.

Po roku som jej požičal nejaké peniaze na rozbehnutie e-shopu, ktoré mi, samozrejme, čestne vrátila, a to po dvoch rokoch, kedy začala zarábať pomerne slušné peniaze aj vďaka Instagramu, kde mala zrazu 250 tisíc sledovateľov. Investoval som do nej peniaze s tým, že som si myslel, že mi to vráti, a keď ja budem mať horšie obdobie, pomôže mi ona. Opak bol pravdou.“

Sklamanému expriateľovi, samozrejme, neušli ani internetové klebety. Počul už aj o stránke s názvom hlena.slevakova, ktorá na Slovákovú zbiera negatívne kritiky: Neviem, kto za tým je, ale určite je to niekto inteligentný, pretože sa mu podarilo to, čo zatiaľ nikomu a myslím, že ani nikto nedúfal, že by to mohlo dôjsť tak ďaleko. K tomu si ale dopomohla Nela i svojím správaním.“

Jedna z ukážok Nelinej komunikácie s fanúšikmi týkajúcej sa marketingu pre rovnakú firmu, pre ktorú ho najnovšie robila aj Monika Bagárová. Zaujímavé je, že v inom príspevku konanie firmy Slováková označila za neospravedlniteľné.

A čo nedávne obvinenie z užívania tvrdých drog? Zdá sa, že Martin by nedal ruku do ohňa za to, že nie je pravda. Myslím, že kto je z Brna a okolia, bude vedieť,“ vyjadril sa k tomu veľavravne. Po rozchode sa ku mne dostalo, že keď sme boli spolu, bola mi neverná.“

Keďže v čase trvania ich vzťahu Baláž financoval Nelin luxusný život, začalo sa o nej všeobecne hovoriť ako o zlatokopke. To sa mladej podnikateľke vraj ani trochu nepáčilo a keď prišla príležitosť, rozhodla sa ju využiť na to, aby obrátila kartu.

Slováková s Kozákom. Je s ňou len preto, že mu financuje luxusný život?

Po rozchode so mnou si chcela dokázať, že ona nepotrebuje nikoho, kto ju bude živiť,“ vyjadril sa podnikateľ narážajúc na jej súčasného partnera – hokejistu Kozáka, na ktorom nenechal nitku suchú.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa neho ide medzi nimi o zvrátený a falošný vzťah, ktorý je založený na celkom iných hodnotách, než je láska a vzájomný rešpekt. „Mám informácie, že Lukáš je s ňou zasa, naopak, práve preto, že mu má platiť dovolenky. Vraj nebol schopný sa dostaviť na jej oslavu. Bol kúsok a ani to, že si zlomila ruku, ho nepresvedčilo, aby prišiel. To by podľa mňa človek, ktorý niekoho miluje, neurobil.“

Nela to na Instagrame s hokejistom hrá na dokonalý pár a svoj vzťah s ním bráni do posledného dychu. Pravda je vraj ale niekde úplne inde.

28-ročný hokejista je podľa názoru Baláža s Nelou iba preto, že si môže na jej účet užívať luxusný a pohodlný život. Prezentuje sa tak, že je šťastná a zamilovaná. Bohužiaľ, nie vždy je všetko ako na Instagrame,” zhodnotil celú romancu podnikateľ.

O tom, že nie je všetko s kostolným poriadkom, svedčí aj iba niekoľko týždňov stará správa, ktorú Martin Baláž ukázal českej stránke Expres. Nela mu v nej píše, ako veľmi jej chýba, s jej ex však tieto slová už nič nerobia. Konečne je vraj šťastný po boku ženy, ktorú nezničili peniaze.

Podnikateľ s novou partnerkou.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/hlena.slevakova, martinbalaz55, nelaslovakova