Zuzana Plačková necíti potrebu tajiť svoje zárobky. Práve naopak – o tom, že „na to má“, hovorí rada a často. Nedávno sa dokonca pochválila novinkou, že v taxíku hlavného mesta Dominikánskej republiky len tak spontánne cez smartfón kúpila byt v Bratislave.

Vlastniť ale neplánuje len svoj dom a túto nehnuteľnosť. Už dávnejšie sa nechala počuť, že sa chystá čo najviac investovať do realít. Dnes dodala, že jej novým cieľom je v našej metropole vlastniť dohromady 10 bytov.

To zarazilo istú jej sledovateľku, ktorá sa rozhodla dať jej svoje rozhorčenie patrične najavo. „Človek keď chce mať 10 bytov, jedine tam musia byť drogy, lebo to sa nedá, keď nekradne,“ napísala Plačkovej do súkromnej správy, čím ju priamo obvinila z brania/predávania ilegálnych substancií.

Rovnako ako na všetky podobné obvinenia však na to influencerka má odpoveď, ktorú opäť raz neváhala zverejniť. „Skoro mi sopeľ vyskočil z nosa, keď som to prečítala. Môže takto niekomu je**ť?! To naozaj si ešte niekto neuvedomuje, čo je moja práca a koľko zarábam?,“ čuduje sa ľudskej nevedomosti zaskočená Plačková.

“Jak h**no z lesa!” – Plačkovej REAKCIA na kritiku jej “ozajstného” vzhľadu!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova