Na Slovensku a dokonca aj v susednom Česku sa konajú obrovské protesty proti vláde. Námestia mnohých miest sú doslova zaplnené a ľudia sa dožadujú spravodlivosti a výmeny celej vlády. Odchod bývalého ministra vnútra Kaliňáka a bývalého predsedu vlády Fica im nestačí. Pochody sa uskutočňujú aj ako prejav podpory rodičov zavraždeného Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej!

 

Na námestí v Košiciach sa pochodu zúčastnila aj Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martinky. Pre televíziu “JOJ” poskytla exkluzívny rozhovor, ktorý láme srdcia mnohých Slovákov. Zlatica je rada, že do boja nemusela ísť sama a že má podporu slovenských občanov z rôznych kútov Slovenska.

Na otázku kedy bude mať pokoj odpovedala, že až v deň keď sa nájdu vrahovia a bude sa im môcť pozrieť do očí. Pre vrahov zanechala odkaz, že až ich stretne, tak ich určite opľuje. Vraj je to jediné, čo môže urobiť, nakoľko jej nebohá dcérka by nechcela, aby sa jej matka dopustila rovnakého skutku ako jej vrahovia. Zlatica má podporu ľudí a pevne verí, že sa celá vec vyjasní a vrahovia zaplatia za odporný čin, ktorí spáchali.

 

Zdroj/Foto: facebook