Kristínu Farkašovú poznáme ako fantastickú herečku, no je to predovšetkým matka dvoch malých dievčatiek. Aj napriek tomu, že sa nachádza v zahraničí, zaujíma sa o informácie z domova, ktoré ju poriadne zaskočili, no aj nahnevali. Pre občanov, no hlavne pre matky má tvrdý odkaz!

 

Herečka sa rozhodla pre dovolenku na slnečných plážach, kde zabudne na naše zimné počasie. Dúfala, že si oddýchne, no namiesto toho je ako na ihlách. Dozvedela sa totiž o vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny. Číta všetky dostupné média, no oslava MDŽ, ktorú zorganizovala vládna strana SMER sa stala topkou, ktorá ju poriadne rozzúrila.

Kristína totiž zverejnila karikatúru premiéra, na ktorej je krvou napísané MDŽ. Na jej príspevok okamžite zareagoval jeden z fanúšikov. ,,Včera (1.marca) sa dobre cestovalo MHD v Bratislave. Každá žena mala ružu Smer,“ poznamenal jeden z komentujúcich. Farkašová neudržala svoju zlosť a odpovedala: ,,Predpokladám, že sú to tiež matky. Tak dúfajme, že ich deti prežijú!“

Celý príspevok Farkašovej:

Zdroj/Foto: Instagram, pluska.sk, facebook