Ak ste sledovali včerajší duel medzi Nicolettou a Kristínou, rozhodne nám dáte zapravdu, že v histórii Farmy sme ešte nevideli nikoho tak bojovať. Kika ukázala, že sa jej ostatní súperi majú prečo obávať a sama sebe potvrdila, že má na to vyhrať. Niektorí diváci ale majú iný názor. 

V pretláčaní drevenou kladou jasne zvíťazila Nicoletta, aj keď do poslednej chvíle boli obe baby neskutočne vyrovnané. Pri stavaní drevenej stoličky bola šikovnejšia Kika, taktiež len o chlp.

Skutočný boj nastal v prenášaní vody vo vedierkach, kde od prvej chvíle viedla sebavedomá západniarka. Poslednou disciplínou bolo prenášanie jabĺk zo suda plného vody. A aj tam sa názory na duelantky líšia. Podľa niektorých to nebolo spravodlivé a Kristína niekoľkokrát do Niky nepekne buchla.

“Tak to s tými jablkami nebolo celkom fér, veď keby sa Nika tak správala ako Kika, tak sa tam pobijú, mali dať dva sudy, no ale pre Markízu je zaujímavejšia lenivá Kika ako pracovitá Nika,” vyjadruje nespokojnosť rozčarovaný fanúšik.

“Nebola to disciplína určená pre dievča s okuliarmi, takže bolo samozrejmosťou, že Kika vyhrá. Evelyn určite mala hneď stopnúť Kikine správanie,” pridáva sa ďalší.

Iným prekážalo aj porušenie pravidiel pri tretej disciplíne. Kika mala mať kladu položenú na pleciach. “Bol to podvod, nakoľko tá s tou napichanou papuľou hniloba, čo dokopy nič nerobila, vôbec nenosila tie vedierka na pleciach, ale vo vzduchu, čistý podvod a porušovanie pravidiel,” rozhorčujú sa diváci na Facebooku. Čo si o tom myslíte vy?

 

Zdroj: Facebook/ Farma, Televízia Markíza | Foto: Instagram/ farma.markiza, tvmarkizaoffcial, YouTube, TV Markíza