Relácia Najväčší víťaz prilákala k obrazovkám naozaj veľké množstvo ľudí, ktorí držali palce súťažiacim, čo chceli svoj život zmeniť od základov. Jedným z nich bol aj 20-ročný Dušan Jánošík, ktorý sa dostal až do finále a prešiel vskutku neuveriteľnou premenou!

 

Dušan na začiatku vážil až 153,6 kg. Jeho zdravotný stav bol kritický, keďže vo svojich 20 rokoch dostal infarkt. Bol tak najvyšší čas začať so sebou niečo robiť. A to sa mu naozaj podarilo. Zmenil sa od základov a dnes je z neho úplne iný človek. So svojou postavou urobil neskutočný zázrak a konečne vyzerá ako veľmi pohľadný a sympatický chalan, ktorý určite nebude mať žiadny problém nájsť si nejaké dievča.

Dušo aj po skončení súťaže na sebe pracuje a nedokáže si predstaviť deň bez cvičenia. “Ten pocit keď si oblečieš mikinu veľkosti M sa nedá ani opísať 🤗👌 keď predtým som nosil stále 3-4 XL. Všetka tá práca na sebe stojí za to už nikdy neprestanem na sebe pracovať pretože to čo dávaš svojmu telu teraz tak to ti neskôr tvoje telo vráti,” pochválil sa na svojom Instagrame.

Zdroj/Foto: Instagram