ms futbal 2018

Pokiaľ hokejové zápasy sú známe pravidelnými komerčnými prestávkami, odvysielanie reklamy počas živého futbalového prenosu MS, zodvihlo mnohých prekvapených fanúšikov z gauča. Verejnoprávna televízia sa za chybu v programe srdcervúco ospravedlnila skrz sociálnu sieť, no “odfajč” akým reagovali diváci vás pobaví lepšie ako akýkoľvek vtip!

 

Šokujúce momenty zažívali diváci RTVS počas vysielania osemfinálového zápasu MS medzi Ruskom a Španielskom. O kontroverzný zážitok pre divákov, sa paradoxne nepostarali hráči, ale technické problémy v televízii. Tá totiž v strede zápasu odvysielala reklamný spot. Za závažnú chybu vo vysielaní verejnoprávnej televízie sa zodpovední divákom ospravedlnili príspevkom na sociálnej sieti.

rtvs facebook

Kompetentní zrejme predpokladali, že ospravedlnením sa vec vyrieši a trapas “na Dvojke” upadne do večného zabudnutia. Reakcie divákov na seba nenechali dlho čakať. Ľudia v komentároch však prekvapivo nemali televízii za zlé, to že reklamou prerušila zápas. Tento moment napodiv považovali za príjemné spestrenie inak nudného zápasu a priam za odvysielanú reklamu ďakovali! 😀

FB RTVS

A takto vyzeral najzaujímavejší moment v zápase podľa divákov 😀

Zdroj: Facebook Foto: Facebook Video: Streamable