Ako herečku sme si Ellen Page obľúbili vo filmoch ako Počiatok, X-men: Budúca minulosť alebo Juno, ktorý jej dokonca vyniesol nomináciu na Oscara, cenu BAFTA a Zlatý glóbus. Než dosiahla vek 27 rokov, na šok mnohých nežná kráska priznala, že je homos*xuálka. A minulý rok ešte pritvrdila – oznámila, že si praje, aby ju ľudia oslovovali on/oni, pretože mení svoje meno na Elliot a pohlavie na mužské.

Coming out pre Elliota vôbec nebol jednoduchý, rovnako ako hormonálna liečba, ktorú podstúpil. Výsledok si však herec, ktorý sa stal vzorom mnohých ľudí z LGBTIQ komunity, naozaj pochvaľuje.

„Kvôli pandémii som nepracoval a trávil som množstvo času sám so sebou. To mi pomohlo. Predtým pre mňa bolo náročné vydržať svoju vlastnú prítomnosť,“ vyhlásil nedávno v záplave emócií v šou Oprah Winfreyovej.

Teraz je pre Elliota zážitok aj omotať okolo seba uterák a pozrieť sa do zrkadla. „Pozrieš sa a konečne vidíš samého seba,“ teší sa kanadský herec, pre ktorého je vraj ohromná úľava dotknúť sa hrudníka a necítiť pod dlaňami vypuklé prsia.

A prsiami to nekončí. Že má v sebe Elliot už viac mužských hormónov, než tých ženských, dokazuje aj jeho najnovšia fotografia v plavkách, ktorú zverejnil na Instagrame. (Napriek tomu, že táto sociálna sieť zakazuje fotky, na ktorých sú viditeľné ženské bradavky, tie Elliotove sú už v jej ponímaní „v poriadku“, keďže je po zmene pohlavia.) Väčšiu výpovednú hodnotu, než vypracované mužské telo, má v tomto ohľade snáď už len Elliotov šťastný úsmev.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

BEZPOHLAVNÁ? Ďalšia svetoznáma celebrita sa rozhodla, že nie je žena ani muž!

Zdroj: Instagram/elliotpage | Foto: Facebook/Buzzfeed Entertainment, People,  Instagram/elliotpage