Speváčka Emma Drobná momentálne prežíva najkrajšie chvíle svojho života. Po boku futbalistu Filipa doslova žiari. Prednedávnom prezradila, že takáto šťastná nebývala vždy a prehovorila o ťažkých chvíľach.

Speváčka zaspomínala na krušné a nie veľmi šťastné chvíle, ako sa musela popasovať so zákernými ľuďmi už v detstve: „Každý má svojich démonov. Neverím, že je niekto, kto nestretol ľudí, čo ho ťahali ku dnu.“ „Mala som obdobie, keď som bola nešťastná. Keď som mala asi dvanásť, nebola som celkom štíhla. Niežeby som bola obrovská, ale mala som kilá navyše. A spolužiaci ma ohovárali a robili mi zle. Keďže som emotívny človek, dosť sa ma to dotýkalo,“ priznala.

Dnes sú už horké časy dávno preč a Emma sa cíti priam skvelo a so svojím telom je spokojná. „Dnes riešim svoju postavu nie pre tučnotu, ale chcem sa cítiť zdravo a pekne. Posledné obdobie cvičím viac ako predtým, ale preto, že ma to baví. Užívam si aj jedlo, pretože viem, že som makala a vydala zo seba veľa energie. No hlavne som šťastná, že už nemám problém sama so sebou.“

Občas sa stane, že speváčka zhreší a neodolá proseccu či milovanému pivu, no hneď to vypotí na tréningoch boxu. „Aj stravu si regulujem nie pre postavu, ale pre pocit. Keď sa človek preje, je náročnejšie hýbať sa a dokonca aj myslieť, lebo energia sa sústredí na trávenie,“ vraví Emma.

 

 

View this post on Instagram

Bisous

A post shared by Emma Drobná (@emmadrobna) on

Foto: Instagram | Zdroj: sarm.pluska.sk