Slávna prvá spoločná noc Sáry a Erika z Farmy 12 rozhodne nebola zároveň ich poslednou. Práve naopak – milovanie prelomilo ľady a farmári si teraz intímne chvíľky dopriavajú každú noc. Stala sa z toho rutina, o ktorej farbisto rozprávajú všetkým ostatným účastníkom reality šou. S jednou vecou sa však Erik predsa len nepochválil – naposledy takmer nedokázal uspokojiť Sáru, pretože ho údajne uhryzol ucholak!

“Čo si v strese?,” pýtala sa Sára Erika v posteli, kým on absolútne nič neskrývajúc otváral prezervatív a začal svojej milej vysvetľovať, že vypil priveľa vína. “Ty sa furt vyhováraš. Stále sa vyhováraš,” vytkla mu s pocitom, že sa schválne vyhýba s*xu.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Erik sa teda premohol a vysvetlil Sáre pravú príčinu toho, že nebol vo svojej koži. Malá nehoda s ucholakom totiž vraj spôsobila, že mal veľké bolesti v pozadí. Chrobák ho uhryzol priamo do zadku a ten mu následne znecitlivel!

Pravdou je, že hoci ucholaky technicky dokážu hrýzť, nezvyknú to robiť. Aj štípanie ich “klieštikmi” je pomerne vzácne, no ak k nemu dôjde, môže byť skutočne trochu nepríjemné. Erik však napokon kvôli Sáre bolesť prekonal a k milovaniu opäť došlo. A zas bude mať celá Farma o čom počúvať!

Zábery, ktoré v TV neuvidíte, nájdete TU!

Zdroj/Foto: TV Markíza