Mnohých ľudí – a z farmárov predovšetkým Anku Fiačanovú – rozosmutnila, či dokonca znechutila, výhra Erika Zahorjana v poslednom dueli, ktorá stála šancu na finále Nora Brezíka. Hra však ešte ani zďaleka neskončila a Erikovo porušenie pravidiel, o ktorom sme vás nedávno informovali, bude mať poriadne dramatické následky. Nenávidený farmár údajne pôjde opäť do arény – a nie s hocikým!

Pre niekoho láska “na celý život”, pre iného – a tu hovoríme najmä o ľuďoch, ktorí nemajú “prezidentský párik” Farmy práve v obľube – poriadna šou. Z informácií divákov, ktorí neodolali a pondelkovú epizódu Farmy si už stihli pozrieť na Voyo, totiž vyplýva, že Erik Zahorjan sa za trest, za porušenie pravidiel, automaticky stane prvým duelantom.

Hoci o tomto “údele” bude vedieť celý týždeň, to preňho stále nie je to najhoršie. V aréne sa totiž ocitol už viackrát a svojho súpera vždy porazil, čo z neho robí poriadne silného hráča.

Otázkou ale je, či tentokrát vôbec bude chcieť vyhrať. Druhou časťou trestu totiž je, že protivníka do arény si nevyberie sám. Bude volený ostatnými farmármi.

Už na párty po vypadnutí Nora bolo presne vidieť, ako sú momentálne rozdelené sily na statku – kým Erik so Sárou oslavovali vo vírivke a neskôr v saune (kde o tom zanechali aj dôkaz v podobe obalu od prezervatívu), ostatní farmári sa (okrem Vlada, ktorý spal) zoskupili v domčeku farmára týždňa. Každý z nich mal dôvod sa od Erika držať ďalej.

Zrejme preto nebude žiadnym prekvapením, keď táto aliancia oznámi pre Erika tú najbolestivejšiu voľbu druhého duelanta. Farmári, ktorí sa ho túžia zbaviť, chcú totiž proti nemu postaviť jeho vlastnú milenku! Páriku muselo byť jasné, že výhru si bude môcť odniesť iba jediný človek, zrejme však nečakali, že budú musieť proti sebe bojovať v aréne.

Napriek tomu, aký je Erik hráč, sa však údajne vyjadril, že ak by skutočne mal bojovať so Sárou, to jej radšej prenechá možnosť pokračovať v hre a on sám skončí dobrovoľne. Ak napokon dostojí tomuto svojmu sľubu, snáď to bude pre všetkých skeptikov dostatočným dôkazom, že Sáru iba nezneužíva a má ju skutočne rád. Alebo bude všetko celkom inak? Nechajme sa prekvapiť!

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/farma.markiza | Foto: TV Markíza