Divákom na televíznych obrazovkách produkcia premietala udalosti z Farmy, ktoré sa udiali a to najprv veľa zlého pred duelom medzi Erikom a Sárou a na konci sa slávila svadba krásnej nevesty Xénie a ženícha Lukáša. Nie je tajomstvom, že sú už všetci doma a očividne ich intrigy stále bavia.

Taktika na Farme je všetkých najlepšia kamarátka, najmä posledné dni keď ich na statku už nie je veľa. Každopádne taktický ťah Xénie, Kataríny, Anny a Henricha zbaviť sa nenávideného Erika tým, že ho do duelu poslali s milovanou Sárou, im nevyšiel. Namiesto hrdinu Erika opustila brány Farmy sympatická Sára, ktorá samozrejme, zvolí svoju lásku za farmára týždňa.

Peklo neskončilo ani po ukončení šou. Východniar Erik Zahorjan nezabudol túto zradu asi najviac Oravčanke Katke Pohančaníkovej, ktorú zosmiešňuje na sociálnej sieti.

“Dievča už nemusíš to viacej tajiť veď každý to vie, ty musíš byť mimozemšťan lebo nepatríš na túto zem, si hanbou svojich rodičov a hlavne hanbou veškerých žien, vráť sa na svoju planétu nepatríš k nám,” napísal slová od rapera menom P.A.T. k fotografii, na ktorej je Katka v halloweenskom kostýme.

Zdroj/Foto: Instagram/erikzahorjan_official