Asi každý fanúšik Farmy predpokladal, že vzťah Erika a Sáry možno v realite prežije niekoľko mesiacov, ale svadobné zvony to zrejme nebude. Je to spôsobené najmä tým, že vzťahy vytvárané v alternatívnom priestore bez sociálnych sietí a vplyvu iných ľudí, sú úplne iné a väčšinou nemajú dlhú trvácnosť.

Slovenský bulvár prišiel počas týždňa s informáciou, že farmárka Sára má údajne nového priateľa. Tá to ihneď na svojom Instagrame poprela a odmietla sa k tejto téme viac vyjadrovať. 

Názor východniara sa ale troška líši, ten neváhal svojej bývalej partnerke hodiť priamo do očí, čo si myslí. ,,Viete si predstaviť, že sa ráno zobúdzate vedľa svojej partnerky, ktorú milujete, a potom sa dozviete, že tá partnerka v ten samý istý deň v tej istej posteli spala s niekým iným? A ešte sa vám to snaží aj zatajiť?. To neznamená, že v ten samý deň sa musela vyspať s niekým druhým,“ šokuje fanúšikov.

,,Ak toto pozeráš alebo ti to niekto poslal, tak si uvedom jednu vec! Dávaj si pozor, čo dávaš na ten internet, pretože niektoré veci vedia celkom raniť,” dodal na záver.

Celé Erikove vyjadrenie na adresu Sáry:

Foto/Zdroj: Instagram/ erikzahorjan_official | Video: Streamable/ slovakwoman.sk