Aj keď na Farme ťahali za jeden povraz, v reálnom živote ich rozdelila diaľka a rozličné záujmy. Teda, aspoň tak to vo svojom poslednom vyjadrení opisoval svojrázny východniar, ktorý priznal, že so Sárou už netvorí pár. 

Tá sa údajne s Erikom dohodla na tom, že vyjadrenie fanúšikom poskytne aj ona, podľa jej slov s touto verziou súhlasil. Ešte včera sa na sociálnych sieťach objavili špekulácie, že tmavovlasá fitnesska mala farmára podviesť s Lukášovým kamarátom. Viacerí si mysleli, že je to len klebeta neprajných fanúšikov, no po dnešnom vyjadrení už zrejme nemajú pochybnosti…

Najprv si fanúšikovia mysleli, že ide len o žart

Erik nezaháľal a fanúšikom objasnil, ako to v skutočnosti bolo. Tvrdí, že ide o jeho posledné vyjadrenie k tejto téme. Neviem, kto sa rozišiel na Vianoce, snáď si ma nevolala na silvestrovskú chatu len kvôli followerom a videjkám,” poznamenal uštipačne.

Najviac ale šokoval nasledujúcou vetou: “Na Nový rok spíme spolu, na ďalší deň ťa už kláti druhý,” dodáva s gratuláciou na záver a nechce, aby si Sára “jeho meno brala do úst”.

Pri tomto vyjadrení im to veľmi vtipné nepripadalo…

Foto/Zdroj: Instagram/ erikzahorjan_official