Farma 12 skončila už dávno a väčšina exfarmárov sa snaží ako vie, aby neupadla do zabudnutia. Viac či menej sa to darí najmä Nikol Fridrichovej, páriku Xénia Gregušová + Lukáš Stanislav a Sáre Adamčíkovej.

„Menší“ (cca. 47-tisícový) fanklub zostal aj Sárinmu expartnerovi Erikovi Zahorjanovi, ktorý na statku nepatril k najobľúbnejším. Niektorí diváci sa však postavili na jeho stranu pri všetkých škandáloch, pretože ho považujú za médiami neskazeného a úprimného človeka, vďaka čomu vraj nemusí sadnúť každému.

Jeho sledovateľov nedávno zaujímalo, či sa Erik ako hosť zúčastní aj internetovej relácie Hovor alebo papaj! Lukáša Stanislava, ktorého ťahúňom sú najmä otvorené otázky na telo. Vystúpilo v ňom už množstvo exfarmárov, a tak bola len otázka času, kedy sa pozornosť zameria aj na kontroverzného Prešovčana.

„Bude v tvojej šouke aj Erik?,“ zaznela otázka, ktorú Lukáš rád zodpovedal: „Verím, že áno, ale neviem to sľúbiť.“ Čo nedokázal jasne ozrejmiť moderátor Hovor alebo papaj!, na to sa podujal samotný Erik, ktorý opäť raz dostál svojej povesti poriadne drzého človeka.

„Zabudni,“ odkázal Lukášovi cez Instagram s vysmiatym smajlíkom. „Nebudem podporovať celé toto mediálne vymieľanie mozgov.“ Erik Zahorjan dodal, že všetci s výnimkou Vlada, Nikoly a Moniky sú len jedna veľká banda klamárov.

Zdroj: Instagram/erikzahorjan_official | Foto: Instagram/erikzahorjan_official, TV Markíza