Na Farme zostalo už len posledných pár najsilnejších hráčov, ktorí sa tak alebo onak chcú prebojovať až do finále. Plány a taktiky v ich hlavách preto len tak kvitnú! Svojskú cestičku, ako sa zbaviť Henricha Kuľka, no pritom nevyzerať pomstychtivo, si vymyslel farmár týždňa Erik Zahorjan. To však nerátal s tým, že ho Lukáš prekukne a poradí sa s Heňom, ktorý sa odmieta nechať len tak vyšachovať…

To, že sa Lukáš Stanislav stal sluhom, vraj nebola vôbec žiadna náhodná voľba, ale čistá taktika, ktorú Erik vymyslel, aby ho dostal do duelu – a s ním aj Henricha Kuľka. Farmár týždňa totiž veľmi dobre vie, že Lukáš by proti sebe nikdy nepostavil ženu a keďže má Vlado Nikolajev imunitu, nemal by inú možnosť, než vziať proti sebe kamaráta.

Aj taký dobrák ako on má však svoje hranice. Síce si skutočne nechce zvoliť “slabšieho” súpera, byť však niečím nástrojom pomsty mu je proti srsti. So svojimi obavami sa preto zdôveril svojmu kamarátovi Heňovi, ktorý okamžite prišiel s účinným protiplánom – vraj nesmú dopustiť, aby bol Lukáš prvým duelantom.

Ženským duelom by tak farmársky playboy zabil dve muchy jednou ranou – nielenže by pomohol kamarátovi, no ešte by sa aj s najväčšou pravdepodobnosťou dostal mimo ohrozenia. Šikovné, nie?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza