Neoplývajú mierami 90-60-90 a miniatúrne šaty z prehliadkových mól by im zrejme nesadli, avšak to neznamená, že nemajú postavičky ako lusk! Evelyn Kramerová a Petra Polnišová dobre vedia, že sú dve krásne ženy, na ktorých môžu chlapi oči nechať a prednedávnom sa to rozhodli poriadne zúročiť – odhodili nohavice, zbytočne dlhé sukne a nechali sa nafotiť ako kráľovné kabaretu!

Časy tiel, z ktorých vytŕčajú kosti a modeliek a lá “scvrknutá” Twiggy sa pomaly končia. Dnešná doba praje ženám, ktoré je za čo chytiť! Postavami “krv a mlieko” sa môžu pochváliť aj dve komičky a herečky Petra Polnišová (44) a Evelyn Kramerová (29).

Tie sa najnovšie tesne pred nahrávaním ich podcastu Jauuu PS: To Bolelo! obliekli len do miniatúrnych sukní a ukázali svetu nádherné nohy.

Evelyn a Petra Polnišová

Konečne normálne telá a nie anorektické kosti!,” pochválil ich nadšený fanúšik a rozhodne nebol sám, komu padla sánka. “Baby, vyzeráte fantasticky!.”

Dievčatá sa veru nemajú za čo hanbiť. Pre dobrú vec sa dokonca nechali nafotiť v štýle pin-up len v tesných trikotoch! Vyzerajú skutočne úžasne, čo poviete?

Evelyn a Petra Polnišová

Evelyn a Petra Polnišová

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Instagram/evelynjefresh, jauuu_ps_tobolelo