Eva Evelyn Kramerová musí často čeliť veľkej kritike od ľudí, najmä za výzor. Po zverejnení fotografie alebo ohlásení projektov, na ktoré sa chystá, si ju ľudia ihneď podajú. Vysmievajú sa z jej postavy, dokonca vulgárne komentáre neminuli ani jej účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome.

“Na internete som prvýkrát po štyroch rokoch rozklikla komentáre pod svojou fotkou, ktorú sme fotili do Tvoja tvár znie povedome,” uviedla Evelyn. V nedeľu sa totižto predviedla v úlohe veľmi známej raperky Cardi B, čo mnoho jej neprajníkov okomentovalo vulgárne a s nenávisťou.

“Obťažuje nás covid, testovanie, štatárium, reklamy a takéto buchty,” alebo “Kam všade sa nestrčí tá nesympatická Evelyn?” Takto zneli komentáre, ktorými bola komička zaplavená. Aj keď to je to pre ňu ťažké, tentokrát neprajníkom vrátila úder.

“Ja už naozaj neviem v tejto dobe. Toľko hejtu, že som si povedala, že dobre, že nosím tú červenú šnúročku na ručičke. Na chvíľku mi to prišlo hrozne ľúto, veď pochopiteľne. Je rok 2021 a stále je niekto, kto si myslí, že v telke majú byť len modelky. No ja si myslím, že nie,” zdôraznila Evelyn.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, evelynjefresh