evelyn farma

Na televízny statok zavítal nový herný režim – Zlatá éra. Radostnú správu o zmene pravidiel a definitívnom ukončení „očistca“, prišla farmárom oznámiť moderátorka Eva Evelyn Kramerová. Nasledovala však bujará oslava, kde to svojská blondínka prepískla s alkoholom!

 

Reality šou Farma prechádza svojou konečnou fázou pod názvom – Zlatá éra. Súťažiaci si polepšia, nakoľko je pre nich opäť sprístupnená spálňa, dom farmára týždňa aj pohodlnejšia toaleta. Hojnosť bude aj čo sa alkoholu a jedla týka a tieto výrazné zmeny na televíznom statku odštartovala oslava so živou hudbou, hospodárom Martinom, aj moderátorkou Evelyn. A práve Evelyn sa počas bujarej zábavy dostala do problémov – vďaka alkoholu.

Evelyn ochutnala počas farmárskeho bašavelu domáce víno, ktoré vyrobili samotní súťažiaci. Sladký ohnivý mok moderátorku nenechal chladnou a udrel jej statočne „do hlavy“. Situácia sa ešte vygradovala, keď pripitá moderátorka začala blúdiť po Farme a jej okolí. Blondínka sa nakoniec našla až v zákulisnom priestore, kam ju očividne prilákala vôňa sladkých šišiek, ktorými sa tu napchávala. Evelyn sa so zahanbujúcim zážitkom podelila skrz svoju sociálnu sieť.

Evelyn sa so svojim alkoholickým prešlapom zverila na sociálnej sieti

evelyn

Zdroj: Instagram | Foto: reprofoto markiza.sk | Video: streamable