Po odchode Mateja Jurkoviča všetkým farmárom odľahlo a zdalo sa, že na farme bude panovať dobrá nálada. Tá ale netrvala dlho, Vlado Hudáček zrejme prebral štafetu vždy arogantnému Matejovi a svojím správaním šokoval aj samotnú Evelyn.

S Vladom Hudáčkom na začiatku súťaže nebol žiaden problém. Postupne však začali prichádzať pikantné narážky na farmárky, taktiky a konieckoncov aj posmešky z ostatných súťažiacich. Tentokrát si Vlado zobral na mušku Rada a Kiku, začal do nich poriadne rýpať.

,,Si pripadám jak Matej, tiež nechápal tvojim otázkam niekedy,” odpovedal arogantne. ,,No veď preto tu sedím a stále sa ťa pýtam a snažím sa ti to vysvetliť, aby si to pochopil,” pokračovala zaskočená moderátorka, ktorej neostávalo nič iné, len diskusiu uzavrieť. Na záver si ale neodpustila dodať pár múdrych slov, ktoré boli zjavne venované Matejovi.

,,Sú ľudia, ktorých baví robiť zle. A bohvie, aký majú problém… a nech si ho riešia sami. Ale platí to, čo som vám povedala, keď sme s Martinom vyhodili Mateja, že iba dobrý človek sa dostane do finále Farmy, lebo o tom Farma je!”

Čo si o Vladovi myslíte vy?

Foto/Zdroj: TV Markíza | Video: YouTube