Tá sa skutočne nezdá! Kým väčšina z nás počas karantény využívala čas na zaslúžený odpočinok a nabrala vďaka tomu aj nejaké tie kilečká, komička Evelyn sa rozhodla nezaháľať. Nielenže sa nám začala poriadne strácať pred očami, no zdravý životný štýl a cvičenie sa pozitívne odrazili aj na jej flexibilite. To však nie je ani zďaleka všetko!

Minulý rok si dala predsavzatie, že do septembra zvládne urobiť šnúru. Dnes priznáva, že ako to už pri podobných krkolomných kúskoch býva, „trochu sa to pretiahlo”. Snaha našej obľúbenej komičky a moderátorky však rozhodne nevyšla navnimoč. Do vytúženého cieľa jej chýba už len pár centimetrov!

Evelyn pred troma týždňami…
… a dnes!

Že si Evelyn poriadne dáva do tela, však vidno aj na jej práci s tyčou. Zažrala sa totiž do takzvaného pole dance, mimoriadne náročného cvičenia, ktoré si vyžaduje poriadnu silu, vytrénované svaly, ale aj obrovskú ochotu tolerovať bolesť a nepekné modriny.

A skutočne jej to ide! Svoj talent a výsledok tréningu zverejnila na sociálnej sieti vo videu, ktoré si môžete pozrieť pod článkom.

Zdroj/Foto: Instagram/evelynjefresh