Aj v smutných časoch pandémie sa ľudia potrebujú zabávať a smiať – možno ešte omnoho viac, ako inokedy. Televízia Markíza sa preto rozhodla, že divákov povzbudí dávkou dobrej nálady, ktorú k nim posiela prostredníctvom obľúbeného programu Tvoja tvár znie povedome.

Do šou producenti vybrali okrem šoubiznisových stálic aj niekoľko mladých tvárí, ktoré majú k obrazovkám pritiahnuť najmä generáciu milovníkov sociálnych sietí. Medzi najväčšie ťaháky patria nepochybne víťazka Superstar Barbora Piešová (ktorá sa však prvého kola nemohla kvôli zdravotným problémom zúčastniť) a komici Fero Joke a Evelyn.

Evelyn (vo farebných šatách a parochni) ako Cardi B, v čísle jej sekundoval choreograf Miňo Kereš (v zelenom).

“Nechutná, trápna mrochta…”

Práve Evelyn je však ako svojská osobnosť dvojsečnou zbraňou. Ako to už u ľudí, ktorí sa neboja povedať svoj názor a ísť proti prúdu býva, aj ona má okrem množstva fanúšikov aj minimálne rovnako veľa hejterov. Inými slovami, mnohí Slováci majú energickú blondínu z Oravy v zuboch, a to najmä pre jej sebavedomé vystupovanie a neortodoxný zmysel pre humor.

Skutočná Cardi B vzbudzuje v celosvetovom meradle rovnaké reakcie, ako v našich končinách Evelyn. Taktiež nemá podľa populárnych “štandardov krásy” dokonalú postavu.

Keď sa preto komička a moderátorka predstavila ako americká raperka Cardi B, pár ľudí nezareagovalo práve pozitívne. “Odkedy má Cardi B dve brady?” “Otrasné. Ona tam nemá čo robiť, ani vôbec v šoubiznise. Tlstá, trápna krava,” zneli smutné komentáre, ktoré narážali najmä na komičkinu plnšiu postavu. Mnohí Slováci totiž zrejme ešte stále zdieľajú názor nedávno preslávenej celebritnej vizážistky, že ženy, ktoré nemajú “ideálnych” 90-60-90, by sa v žiadnom prípade nemali “ukazovať”.

Okrem mnohých nepekných prívlastkov, ktoré diváci prisúdili Evelyn, si však množstvo rozhnevaných reakcií vyslúžila aj samotná šou. “Na to, že Markíza každý deň prináša správy s tým, že ako je veľmi zle na Slovensku a aká je kritická situácia a iný hnoj, tak majú peknú šou, kde sa všetci zabávajú. Aha, Markizáci sú chránení,” spustil sarkasticky istý Slovák.

“Koho to zaujíma či majú testy? Aj my máme a predsa nemáme výnimky!,” prisviedčala mu ďalšia nahnevaná diváčka. Podobné reakcie sú však úplne bežné, predovšetkým vo svete šoubiznisu. Rovnako ako v prípade Evelyn sa totiž vždy nájdu ľudia, ktorí budú nespokojní. Našťastie je stále dosť aj tých, ktorí preferujú pochvaly pred hejtami.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/evelynjefresh, iamcardib, TV Markíza