Od zúfalého dievčaťa, ktoré v Chorvátsku hľadalo kuny, sa Evelyn v priebehu pár rokov slušne vypracovala na váženú komičku a obľúbenú moderátorku. Napriek tomu má, zdá sa, stále aj množstvo tvrdých kritikov. Jedným z nich je rozhodne Martin “Robiňo” Mihálik z Farmy 11, ktorý označil Evelyn za herečku a falošnicu!

Východniara Martina Mihálika prezývaného Robiňo si môžeme pamätať z predposlednej série Farmy. Predovšetkým po svojom vypadnutí si získal povesť človeka, ktorý si nekladie servítku pred ústa a rád posiela prostredníctvom sociálnych sietí tvrdé odkazy.

Tie najskôr smerovali najmä ku kontroverznému Radovi Dulinovi, potom sa ich terčom stala jeho farmárska láska Nicoletta Tóthová. Ich vzťah, ktorý sa krátko po skončení reality šou rozpadol, nejaký čas plnil médiá. Robiňo a Nika jeden na druhého odporne nadávali a chvíľu sa dokonca skloňovalo aj slovo žaloba, neskôr však šla celá kauza do stratena.

Martin sa však teraz opäť pripomenul svetu svojím vyjadrením proti moderátorke Evelyn. Podráždilo ho vraj predovšetkým jej správanie voči Erikovi v semifinále, čo konkrétne sa mu nepáčilo, však už nešpecifikoval. Za to si blondínku poriadne podal na sociálnej sieti Instagram.

“Ach, Evelyn, tá faloš!,” napísal k jej fotografii zo semifinálového dňa a aby vyjadril svoje pohŕdanie, pridal aj dva dáviace emotikony. V ďalšom obrázku zas nazval moderátorku neskutočnou herečkou.

Či má pre svoje tvrdenia oporu aj v reálnych skúsenostiach z Farmy alebo sa mu skrátka len nepáčilo, že Erik Zahorjan bol v semifinále vyradený (s čím nemala moderátorka reálne nič spoločné), však už Mihálik neprezradil.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/evelynjefresh, robinhoo_official, TV Markíza