Letná sezóna nenechala chladnou ani našu krásnu komičku Evelyn. Tá si slnečné lúče užíva plnými dúškami, je to vidieť aj na najnovšej fotografii od Lukáša Kimličku. Svedomite môžeme povedať, že blondínka konkuruje už aj Twiinskám, ktoré sú svojimi plavkovými zábermi doslova preslávené. 

Sympatická dievčina z Oravy, ktorá o sebe tvrdí, že nemá práve najlepšie miery, by ale pokojne mohla konkurovať dámam z prehliadkových mól. Na fotografii z photoshootu pre magazín Emma sa vyfarbila v najlepšom svetle.

“Vždy keď vychádzam z vody, myslím si, že vyzerám ako Pam Anderson v najlepších rokoch, keď hrala v pobrežnej hliadke – každá z nás vie že pocit je možno dobrý, ale realita je úplne niekde inde – z vlasu dred, rozmazaná špirála, plavky nelichotivo zarezané v panike kontroluješ nudle 😂 ale aha raz sa mi podarilo z tej vody vyliezť so šarmom asi to bude tým že to bude na titulke,” chváli sa na sociálnej sieti. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať a je viac ako isté, že pochvalných komentárov bude len a len pribúdať.

Fotku v plavkách si môžete pozrieť >>TU<<

Foto/Zdroj: Instagram/ evelynjefresh