Ako farmárke týždňa Eve totálne stúpla “hlava do slávy” – začala rozkazovať aj tam, kde nemala a predovšetkým na svoju slúžku Sáru si zasadla tak, že ju mnohokrát dohnala k slzám. Nielenže sa na ňu každému sťažovala, no najmä v kuchyni jej neustále stála za zadkom a kritizovala jej neobratnosť s prípravou jedla. Moderátorka Evelyn jej to však všetko vrátila aj s úrokmi!

Celý čas trvala na tom, že proti Sáre nič nemá a chce jej len dobre. Každý, kto má oči, však musel vidieť, že Eve Lipovskej na mladučkej fitnesske niečo vadí. Len málokoho preto prekvapilo, že si ju zvolila za slúžku a svoje výsadné postavenie dosť zneužila.

Keď sa však Eva sťažovala na Sárine nedostatočné skúsenosti s varením moderátorke Evelyn, tá jej pripomenula, o čom by skutočná Farma – a to predovšetkým úloha farmára týždňa – mala byť.

“Pravidlo číslo 5,” ukázala Evelyn na stenu s tabuľkami. “Sluhovia sa musia sami postarať o jedlo a varenie. Pokiaľ viem, ty si vyberala sluhov. Keď vyberieš niekoho, o kom si myslíš, že nevie variť, vystavuješ sa tomuto riziku. Ale voľba je tvoja. Bola na tebe a ty si si zvolila. Asi správne, lebo predpokladám, že si uvažovala strategicky. Že pre varenie si tam asi tú Sáru nedávala!”

Rázna čašníčka napokon so sklonenou hlavou musela priznať, že dôvodom, prečo Sáru zvolila, bolo, že “zo začiatku” spolu nevychádzali. “A o to išlo,” dodala potichučky. Nuž, Eva, akoby to všetci nevideli už od toho začiatku!

Zdroj/Foto: Farma X-tra 14 – TV Markíza