Že západná kultúra urobila z ikonickej postavy z predvianočných príbehov a legiend komerčný symbol Vianoc, sme si už zvykli. Napriek tomu však Slováci majú svoje hranice, ktoré, zdá sa, exfarmár Henrik Szabó pred pár dňami poriadne prekročil. Pre Plus jeden deň magazín sa totiž obliekol ako Mikuláš – a to naozaj provokatívny a zvodný. Čo poviete, pustili by ste takéhoto muža domov alebo by ste mu pribuchli dvere pred nosom? 

Nemal práve najľahšie striptérske začiatky, no dnes už s vyzliekaním nemá vôbec žiaden problém. V tanci spojenom s nahotou vidí umenie a robí ho rád. A s ním sa často spájajú aj fotenia, na ktoré si už taktiež zvykol. Práve teraz ale vraj nie je vo svojej najlepšej forme.

“Forma je katastrofálna po Farme a človek si nevyberie. Aj tak ďakujem za fotenie, boli ste super!,” vyznal sa Henrik zo svojich pocitov na Instagrame.

Kým mnohé ženy by takéhoto Mikuláša brali dnu všetkými desiatimi, našli sa ľudia, ktorí neskrývali pohoršenie. “Trápne. Mikuláš nie je o s*xe,” myslí si istá Alexandra, ktorej názor zdieľajú aj ďalší Slováci. “Ešte nech ‘ho’ vytiahne a je odprezentovaná celá Farma,” pridali sa. Ojedinelé neboli ani poznámky, že tento exfarmár by radšej mal ísť natáčať filmy pre dospelých a nie sa prezentovať v médiách a na sociálnych sieťach.

 

Nuž, ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Najmä samotný Henrik si už zrejme z nekonštruktívnej kritiky ťažkú hlavu nerobí. Ako v každom netradičnom povolaní si jej už totiž musel vypočuť viac než dosť.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Plus jeden deň magazín | Foto: Instagram/half_god, tvmarkizaofficial, Pinterest