Sympatický Mário Rigó (26) na Farme nepatril k silným pracovitým mužom, ale naopak, zdržiaval sa v kruhu báb, s ktorými mohol klebetiť. Po prehratom dueli spolu s Beou a Rebekou sa teší z návratu domov a takto si ho užíva.

Svojský Mário si na svojom vzhľade dáva maximálne záležať. Inak tomu nebolo ani na Farme, kde jeho najšťastnejším momentom bol darček od Evelyn v podobe fénu na vlasy. Nikdy sa netajil tým, že na svojom tele by prijal niekoľko estetických zmien, jednou z nich boli aj pery.

Po návrate z Farmy sa v spoločnosti kamarátky, taktiež exfarmárky Kristi Dali, vybral splniť si sen do známeho zdravotníckeho strediska. Spokojný Mário sa tým pochválil na svojom Instagrame, kde Kristi nezabudol za pomoc pekne poďakovať.

,,Ďakujem mojej Dalinke, že bola pri mne, chcem tým povedať, že nás nespája žiadna farma. Naše prvé stretnutie, však ty vieš, najkrajší a najlepší pocit, keď stretneš osobu, z ktorej vyžaruje sama pozitívna energia, iba dobro a cítiš sa, ako by si poznal tú osobu už niekoľko rokov. Som veľmi rád, že ťa mám,” napísal sympaťák s novými perami.

View this post on Instagram

🌟 Dvere našej kliniky boli opäť otvorené pre hviezdnú návštevu 🌟 po prvý krát navštívil našu kliniku známy farmár @m.ari_o ktorý si doprial ošetrenie od MUDr. Mareka Štefánika, čo je priamym dôkazom že o seba sa starajú nie len ženy, ale aj muži 🧑🏻‍💼 V sprievode stálej klientky @kristi_dali strávili v naších priestoroch krásne a užitočné poobede 🌸 #chirkoz #chirkozmedicalclinic #chirkozpery #chirkozmuzi #juvederm #belotero #vyplnpier #dokonalatvar #omladenie #vyplnpierbratislava #mariorigo #osetrenietvrare #dermatologia #dermatologiabratislava #perybratislava #estetickamedicina #plasticsurgeryinstagram #bratislava #dnescestujem #slovensko

A post shared by CHIRKOZ MEDICAL CLINIC (@chirkoz_medical_clinic) on

Zdroj/Foto: Instagram/m.ari_o, chirkoz_medical_clinic, farma.markiza