Michal Arbet trhol v reality šou Farma 12 neobvyklý rekord – bol až v troch klasických dueloch a všetky prehral, no napriek tomu sa mu zhodou zaujímavých okolností podarilo zostať na statku relatívne dlho. Celý čas sa o ňom pritom šepkalo, že je ešte aj vo svojich 28 rokoch stále panic a samotný Hrachovišťčan sa netajil tým, že nemá žiadnu priateľku. To už však neplatí. Zbalila ho totiž zamilovaná fanynka!

Uhrančivý dedinčan sa na statku predviedol na jednej strane ako fyzicky zdatný a manuálne šikovný muž, na druhej však aj ako nevyspytateľný súper. Celý čas totiž tvrdil, že je tam aby vyhral, nie aby sa s niekým kamarátil. Toto tvrdenie dokázal vo chvíli, keď si do duelu nečakane zobral Lukáša Stanislava, ktorý ho po celý čas podporoval.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Keď nastal čas semifinále, ktorého sa Michal zúčastnil už len ako divák, po celý čas pôsobil, akoby bol najradšej kdekoľvek inde na svete. A hoci sa mu z rozprávkovej výhry napokon neušiel ani len podiel, účasť na Farme sa mladému dedinčanovi mimoriadne oplatila. Práve vďaka publicite s ňou spojenou si totiž osamelý muž našiel lásku – alebo skôr ona jeho.

V šou Život po Farme svoju mladú priateľku už aj stihol predstaviť svetu. Volá sa Katka, oslovuje ju “Srdco” a ona a Michal spolu už aj bývajú. Exfarmár si dokonca aj zažartoval, že jeho láska je tak súca, že sa už rovno môžu aj zobrať. Alebo to nebol žart?

Viac si môžete pozrieť v epizóde Života po Farme (od 10:00) >>>TU<<<!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/mickey_jaeger, katarina_iva20, TV Markíza