Konflikt medzi influencerkami Lulou Gachulincovou (25) a Nikol Fridrichovou (32) začal ešte v časoch, keď bola prvá z nich na Farme 8. Nikol si ju totiž zobrala do úst a tvrdo ju vysmiala za to, že sa dala na účinkovanie v tejto reality šou. Teraz sa však karta obrátila a Lulu prisľúbila, že ako hosť Farmy X-tra Nikol všetko vráti aj s úrokmi. A stalo sa!

Sranda je, že tam poznám dosť ľudí a hlavne špeciál jednu bjehnu, ktorá o mne povedala strašne ‘krásne’ veci a smiala sa mi za to, že som šla do Farmy… Počkaj, teraz tam je vo svojich 34 rokoch ona… Joooj, či si zgustneeeeem, ešte vyzerá ako nedopité víno v sobotu ráno… V strašnom stave!,” vyjadrila sa pred časom Lula na svojom Instagrame, pričom čoskoro na to poopravila Nikolin vek na 32 rokov – s tým, že ale vyzerá na 45.

“Ako sa hovorí, nikdy nebuď na nikoho zlý, lebo nikdy nevieš, kedy urobíš v živote k**otinu a ten človek, na ktorého si bol zlý, bude natáčať Farmu X-tra,” dodala vtedy Lula, čím prezradila, že bude hosťom na Farme X-tra. K tomu napokon aj došlo a kráska sa objavila po boku Martina Šmahela v relácii s bonusovým obsahom.

Keď teda prišla reč na Nikol, Lula len vystrúhala diabolskú grimasu. “Na tento moment som čakala celý svoj život!,” predniesla a spustila o ich dávnom konflikte. “Ona na mňa ešte pred jej účinkovaním na Farme začala nadávať na Instagrame, aká som ja pa, ako som mohla ísť na Farmu, že som tam iba jala a neviem čo… Ozaj veľmi vulgárne na mňa začala útočiť preto, že som nesúhlasila s jej firmou, ktorú ona propaguje. Nikdy som neútočila na ňu, lebo som nevedela, kto je. Pre mňa bola vzduch – čo vlastne stále je. Ona vlastne toto začala a smiala sa mi za moje účinkovanie na Farme.”

Lulu preto nemohla veriť vlastným očiam, keď zbadala Nikol medzi účastníkmi novej série tej istej šou, ktorou kedysi tak pohŕdala. Musela začať premýšľať nad tým, kto sa má tým pádom za čo hanbiť. “A hlavne, ja som mala 22 rokov! Oná ma 40… Teda, pardon, tridsať koľko?” 

Pri tejto poznámke sa už neudržal ani Martin Šmahel a pustil sa do smiechu so slovami: “Hej, je jedna vec, ako pôsobí a jedna vec, ako vyzerá. Myslím, že má 32.”

Na pretras prišla aj Nikolina spoločná noc s Henrichom Kuľkom. “Bola som v šoku, lebo som cez tú Farmu čakala hocičo. Aj som to tak kukala jedným očkom, stále som tam mala, že tá karma mi to nejako vynahradí, že tam niečo vyvedie, ale až do takéhoto štádia? Mne jej bolo normálne ľúto! Že to snáď nie, čo tam ona urobila!,” okomentovala to znechutená Lula, ktorá vypichla nielen intímnosti s Heňom, ale predovšetkým vulgárnu hádku s Adamom, pri ktorej ho Nikol takmer poranila. “To je taká hanba!” 

Viac si môžete pozrieť v 13. epizóde Farmy X-tra (od 8:30), nájdete ju TU!

Zdroj/Foto: TV Markíza