O exfarmárke Rebeke Hlavatej si diváci stihli počas jej pobytu na Farme utvoriť svojský názor – prišla tam ako zadaná, krátko na to skončila v posteli s Erikom Zahorjanom a po vypadnutí kamarátky Nikol Fridrichovej si zas začala aférku s jej milencom Henrichom Kuľkom. Teraz bola na istej párty prichytená pri tom, ako sa snaží zbaliť ďalšiu známu tvár, z ktorej sa nevykľul nik iný, než exfarmár Matúš Jaroš. Dokonca mu vraj navrhla, aby spolu začali bývať!

O čo jej ide? Túto otázku si potom, ako Rebeka vystriedala len počas trvania Farmy dvoch mužov, kladú mnohí. Na sympatiách jej v očiach mnohých divákov nepridalo ani priznanie, že bola v minulosti na potrate, pričom to oznamovala ako potenciálne opätovne tehotná s fajkou v ruke. Test, ktorý si však urobila na statku, bol negatívny.

Po vypadnutí sa Rebeka priznala, že so svojím oficiálnym partnerom, ktorý ju údajne týral, sa rozišla. Martin Šmahel pritom naznačil, že s ním už v súčasnosti chodí ďalšia farmárka, a to konkrétne Beáta Rusnáková. Samotná Rebeka sa na tom len silene zasmiala, na túto tému sa už neskôr nikto nevyjadril.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

 

Rebeka je po svojom odchode z Farmy najčastejšie spomínaná ako tá, s ktorou sa nikto z exfarmárov nebaví. Jej konflikty s Nikol Fridrichovou totiž pokračujú, a keďže ostatní sú skôr na influencerkinej strane, Rebeka zostáva od partie bokom.

Teraz sa však zdá, že ktosi urobil výnimku a inak ignorovaná Rebeka dostala pozvánku na exfarmársku párty u Mária Rigóa, ktorú prijala napriek tomu, že “kamarátstva nasilu a falošné vzťahy” vo svojom živote pestovať nepotrebuje.

To, čo na tejto akcii vyvádzala, pritom s otvorenými ústami sledovali nielen ostatní bývalí účastníci reality šou, ale aj zdroj, ktorý to všetko prezradil denníku Pluska.sk.

“Keď vypadol Matúš, viacerí farmári sa zišli na párty u Mária. Alkohol klasicky tiekol potokom a Rebeka sa mala k Matúšovi až priveľmi. Dokonca mali spolu riešiť aj niečo viac a Rebeka mu následne mala navrhnúť, aby išli spolu bývať do podnájmu. Matúš to však odmietol a teraz má podľa viacerých ľudí bývať asi u 55-ročného muža z Galanty,“ vyjadril sa zdroj, ktorý si nepraje byť menovaný.

Vyzerá to tak, že keď nie je nablízku Erik ani Heňo, prelietavá Rebeka si “vystačí” aj s tým farmárom, ktorému počas pobytu na statku neprejavovala nijaké výnimočné sympatie.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/matus_jaros, nikki_fridrich, rebihlavata, TV Markíza