Keď človek prichádza na dlhší čas na farmu, očakáva, že večer bude padať do postele polomŕtvy od únavy a prípadné kilá navyše z neho budú tým pádom len tak ubúdať. To ale nie je prípad tanečnice a modelky Xénie Gregušovej, ktorej ako jednej z mála stále chutí tamojšie, nie práve pestré, jedlo. A ešte ako! To, že blondínka sa začína zväčšovať, si už všimli viacerí vrátane nej samej. Xéniine kilá navyše sa preto stali témou číslo 1 v najnovšej Farme X-tra.

Niežeby na Farme nebola možnosť cvičiť, no väčšina z účastníkov si už po týždňoch stagnácie necháva prísny detox na návrat. Problém priberania na váhe sa však omnoho viac týka žien, než mužov. V tejto sérii to vidno predovšetkým na Sáre a Xénii.

Najmä s druhou menovanou nemajú ostatní zľutovanie, a to vrátane dievčat, ktoré si to zažili na vlastnej koži. Jednou z nich je exfarmárka Romana Košťálová.

“Mne sa Xenka v tomto hrozne podobá, lebo ja som pribrala tak isto. Chalani tam chudnú, ženy tam priberajú, ale Xénia brutálne pribrala. Prepáč, Xeni, akože, ale je to pravda,” ohradila sa bývalá finalistka a súčasná členka producentského tímu Farmy.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Hoci si Xénia situáciu uvedomuje a dokonca už aj poprosila Sáru, aby si s ňou zacvičila, podľa Romany jej chýba motivácia. Teraz sa sústredí na iné veci a popri rozmýšľaní si naberá aj niekoľko porcii jedla po sebe, čo tesne pred jej vlastnou svadbou nie je práve šťastné.

“Možno to robí naschvál, aby Lukáš povedal ‘nie’,” vypadla z Romany zvláštna teória, s ktorou by však zrejme mnohí fanúšikovia súhlasili. Neraz sa totiž v komentároch objavujú názory, že Xénia má evidentne väčší záujem o Heňa, než o svojho nastávajúceho ženícha. Čo myslíte, mohla by to byť krutá pravda?

Viac si môžete pozrieť vo Farme X-tra 
(od 4:15) >>> TU <<<! 

Zdroj/Foto: TV Markíza